Cogghe & Co

  1. Home
  2. Antwerpen
  3. Wommelgem (2160)
  4. Cogghe & Co
Gratis schatting aanvragen

Cogghe & Co

Nijverheidsstraat 106, 2160 Wommelgem, België

Over Cogghe & Co

Cogghe & Co - uw betrouwbare bouwpartner voor een droomhuis op maat, al 75 jaar.

Cogghe & Co – Al 75 jaar uw betrouwbare bouwpartner

Bij Cogghe & Co bouwen we al 75 jaar aan vertrouwen en kwaliteit. Jaarlijks realiseren wij tussen de 100 en 150 nieuwbouweenheden, volledig afgestemd op de wensen van onze klanten. Of het nu gaat om een appartement, woning of villa: wij werken elk project tot in de puntjes af en dit volledig op maat. Naast eigen projectontwikkeling bouwen wij ook op uw eigen grond, steeds met dezelfde passie en vakmanschap.

Onze missie

Uw droomhuis op maat – dat is onze missie. Dankzij onze jarenlange ervaring en de expertise van onze specialisten bent u verzekerd van een eindresultaat dat voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen.

Onze visie: alle expertise in huis

  1. Eigen beheer – Wij voeren alle activiteiten zelf uit, van verkoopdienst tot studie- en ontwerpbureau, van aluminiumschrijnwerkerij tot houtschrijnwerkerij, en met een eigen aannemerij van 60 vakmensen.
  2. Multidisciplinair advies – Omdat wij alles in eigen beheer hebben, kunnen wij u gericht adviseren over bouwkundige, juridische, fiscale, architecturale en energetische aspecten.
  3. Persoonlijke begeleiding – Vanaf de ondertekening van het contract krijgt u een vaste klantbegeleider. Deze vormt de schakel tussen u en ons team en zorgt voor een optimale, duidelijke communicatie.

Cogghe & Co – uw betrouwbare bouwpartner voor een droomhuis op maat, al 75 jaar.

5 beoordelingen over Cogghe & Co

image description

Wij namen contact op met jullie vanwege een klein mankement aan de raam. Jullie hebben zeer snel gereageerd en de herstelling uitgevoerd.Bedankt voor jullie snelle interventie!!!

image description

Helaas onprofessionele houding van de zaakvoerders. Domein Park Zuid (49 appartementen) is in 2021 afgewerkt. De parking is pas eind 2024 voorlopig opgeleverd en was brandtechnisch tot dat niet in orde. Nu krijgen de bewoners te horen dat men de gemeenschappelijke tuin mogelijks gedwongen wilt opleveren zonder een rondgang te doen. Cogghe beschikt niet over een PV van voorlopige oplevering maar wilt toch zich van alle verantwoordelijkheid afhouden. Ondertussen een update gekregen van de zaakvoerders dat men alsnog een oplevering wenst te doen. To be continued..

image description

Zorg dat je nooit iets met deze firma te maken krijgt. Ze zijn erg goed in schone schijn maar als het erop aankomt valt er niets mee aan te vangen. Men stopt met communiceren, mails worden niet of met maanden (!) vertraging beantwoord en je wordt eindeloos aan het lijntje gehouden. Ik kocht bijna 10 jaar geleden (2011) een nieuwbouw appartement in Lint met garage en kelder. Achter de kelder bevond zich een verluchtingsruimte die ik kon bijkopen (aan een aanzienlijke kost). In ruil voor die kost werd me beloofd dat deze ruimte extra waterdicht zou gemaakt worden. De vochtproblemen die erop volgden slepen tot vandaag aan. Er zijn tientallen mails verzonden, waar telkens na veel gedoe -ik bedoel écht veel gedoe - beloofd werd dat het probleem zou opgelost worden - om dan vervolgens niets te laten horen of het probleem snel snel en niet voldoende aan te pakken. De foto in bijlage is ná de interventie waarbij het volgens Cogghe opgelost was. Ondertussen is het appartement verkocht en hebben de nieuwe eigenaars dezelfde problemen. Pas na aangetekend schrijven komt er een officiële reactie waarin beweert wordt dat die ruimte niet eens ooit verkocht is geweest en dat het dus niet eens hun probleem is. Erg handig aangezien hun tienjarige aansprakelijkheid dit jaar vervalt. Ik ben geen alleenstaand geval, in de andere kelders en gemeenschappelijke ruimtes van hetzelfde appartement-complex is, of was (ik woon er niet meer) het meer van hetzelfde liedje. Vorige week stuurde ik gedelegeerd bestuurder(s) Stefan en Peter Sels een bericht over deze onaanvaardbare problematiek, waar -uiteraard - niet op geantwoord wordt. De appartementen en brochures over de projecten van Cogghe zien er oppervlakkig altijd professioneel en top uit, maar daar blijft het ook bij. Zorg dat je NOOIT iets met deze firma te maken krijgt. EDIT: de nieuwe eigenaars laten weten dat sinds oktober 2023 de kelder waterdicht is gemaakt door Cogghe.

image description

Op zoek naar een bouwbedrijf dat je ontzorgt? Dan kan ik Cogghe zeker aanbevelen. Hoog afwerkingsniveau, timings werden strikt nagekomen. Geen onverwachte kosten op het einde van het traject. Dank u wel Stefan, Philippe en team.

image description

Cogghe & Co is een correcte, positieve en meedenkende aannemer met creatieve oplossingen. Ze aarzelen niet om gekende architecten in te schakelen met hedendaagse ontwerpen. Zelf heb ik met Biso bv de eer en het genoegen om - ondertussen - 18 jaar voor hun constructieve plaatsbeschrijving vóór aanvang werken te mogen opmaken. Niet één keer is Biso opgeroepen om nà de werken een of ander probleem te bespreken. De eventuele problemen of schadefenomenen worden blijkbaar onderling besproken en opgelost. Top! @Cogghe & Co: dankuwel voor het vertrouwen.