Home » West-Vlaanderen » Knokke-Heist 8300 » Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Elizabetlaan 223, 8300 Knokke-Heist

Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Elizabetlaan 223, 8300 Knokke-Heist, België

Over Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Immo Cauwe staat bekend als uw vertrouwde partner voor vastgoed in de regio's Knokke, Het Zoute, Duinbergen, Heist, en ver daarbuiten tot Brugge en zijn omliggende gemeenten zoals Sint-Andries, Sint-Kruis, Sint-Michiels, Oostkamp, Zedelgem, Maldegem, en Aalter. Ons hoofdkantoor in Knokke, samen met onze andere kantoren in strategische locaties zoals Het Zoute, Duinbergen, Heist, Brugge, en Zeebrugge, biedt een breed spectrum aan vastgoeddiensten.

Of u nu op zoek bent naar een gezellige studio langs de Lippenslaan, een luxueuze vakantiewoning in het hart van Duinbergen, een stijlvol appartement aan de Rederskaai in Zeebrugge, of een ruime villa in de serene omgeving van Brugge, Immo Cauwe kan u helpen uw droom te realiseren. Onze toewijding strekt zich uit tot alle facetten van vastgoed, inclusief verkoop, jaar- en vakantieverhuur, evenals het beheer van gebouwen.

Ons team, bestaande uit gedreven professionals met een diepe passie voor vastgoed, staat het hele jaar door klaar om u te ondersteunen en te begeleiden bij uw vastgoedavonturen. Bij Immo Cauwe is het onze missie om niet alleen aan uw verwachtingen te voldoen, maar deze te overtreffen, door u met kennis, zorg, en persoonlijke aandacht te begeleiden naar het vastgoed dat perfect bij uw wensen aansluit.

Verhuischecklist

Bereid je verhuis goed voor met een praktische checklist.

Bekijk checklist

Verhuisdozen & materiaal

Bekijk verhuisdozen, tape en verpakkingsmateriaal.

Bekijk producten

Energie vergelijken

Een verhuis is een goed moment om je energiecontract te bekijken.

Energie vergelijken

Internet & telecom

Regel internet en tv voor je nieuwe woning.

Bekijk opties

6 beoordelingen over Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Frank Mc Kenzie
Frank Mc Kenzie

De naam syndicus onwaardig!

4
Olivia Vandesande
Olivia Vandesande

Wegblijven ! Allerslechtste ervaring van de 4 Immo? s /syndics waar we mee samenwerkten in KH . Schaamteloos en schaamtelijk .

3
Nicole Dufait
Nicole Dufait

Zeer professioneel, correct naar alle partijen toe en ongelooflijk klantvriendelijk. Wij werden geholpen door Mr. Kristof Lescrauwaet en z?n team. Hoog niveau service!

3
Anita Vincke
Anita Vincke

Goede ontvangst zeer vriendelijk hebben ons goed geholpen met de verkoop van het huis ?

3 jaar geleden
Alex Vandekerckhove
Alex Vandekerckhove

Heel tevreden over de dienstverlening en professionele aanpak van Kristof Lescrauwaet. Ook na de verkoop zeer behulpzaam.

5
Ellen Lambrix
Ellen Lambrix

Waarborg pas na dik 2 maanden en herhaaldelijk telefonisch en per mail vragen, terug ontvangen op onze rekening. Wij hebben alles correct achter gelaten en niets stuk gemaakt in het huurappartement (vakantieverhuur). We hadden dit al een maand eerder bevestigd gekregen maar de afrekening en betaling bleven uit. Appartement was ook niet proper. Beschimmeld fruit in de fruitmand achtergelaten door de vorige huurders, gekuisd zodat het proper lijkt op de eerste zicht maar niets is minder waar. Voor ons 1 keer maar nooit meer.

7

×
Contacteer Immo Cauwe Knokke Hoofdkantoor

Geen reclame of spam berichten!