Immo Lamy Ukkel
Diepestraat 21-23, 1180 Ukkel, België
Over Immo Lamy Ukkel
U vindt de kantoren van Lamy Belgium in hartje Antwerpen en in Brussel (Ukkel, Sint-Lambrechts-Woluwe en Sint-Agatha-Berchem). Lamy Belgium is een dochteronderneming van Nexity, een vastgoedgigant in Frankrijk.
Plaatselijke kantoren betekenen nabijheid. En nabijheid garandeert u een vlotte opvolging en kennis van de lokale markt.
Lamy Belgium biedt u een antwoord op al uw vastgoed-desiderata. Als syndicus van een mede-eigendom en in privé-vastgoedbeheer dragen wij zorg voor bijna 20 000 panden (huizen, kantoren, appartementen, serviceflats en handelszaken). Lamy Ukkel is syndicus van een mede-eigendom van heel wat serviceresidenties.
Lamy Belgium verhuurt en verkoopt ook vastgoed.
Energie vergelijken
Een verhuis is een goed moment om je energiecontract te bekijken.
Energie vergelijken7 beoordelingen over Immo Lamy Ukkel
Zeer slechte syndicus. Ik heb per mail geïnformeerd met diverse herinneringen en lekkage van kachel thuis. Ik probeer telefonisch te bereiken, per e-mail geen reactie. Het is nu meer dan een maand geleden dat ik een baan nodig heb waarbij de verwarming moet worden stilgezet voor een flatgebouw en ik kan niet eens de eerste reactie krijgen. Ongelooflijk.
5Ze zijn meer dan alleen maar incompetent; ik heb ze al dagen op alle mogelijke manieren proberen te bereiken, en eindelijk is het me gelukt. Helaas is het betreffende appartement verhuurd. Mijd ze, net als vele anderen!!!?
0Geen respect voor de klant. Helemaal niet attent. Ik ben eigenaar van drie panden en alleen zij kunnen me helpen met het vinden van betalingsoplossingen tijdens de coronapandemie. Ze hebben er gewoon voor gekozen om advocaten in te schakelen. Het is schandalig, schandalig. Zo behoud je sowieso geen klanten!
5Na een hele week geprobeerd te hebben contact met hen op te nemen zonder dat iemand opnam, boden ze me zeven dagen later vriendelijk een bezoek "zo snel mogelijk" aan. Het lijkt erop dat andere kopers een voorkeursbehandeling hebben gekregen sinds het huis inmiddels is verhuisd. Vermijd koste wat het kost.
5Nooit bereikbaar , altijd automatisch antwoordapparaat . Overdreven duur voor geen service Schande ! Absoluut af te raden om gebouwen te beheren, echte zakkenvullers met weinig werk te verrichten . Nederlands is een nog grotere ramp. Ikzelf ben altijd bereikbaar om nog meer details te geven wat er allemaal verkeerd is bij hun. Echt droevig
5A recommander, la réactivité et le professionnalisme de ce syndic sont à recommander. Post concernant l'agence d'Uccle rue Basse
8 maanden geleden