Gratis schatting aanvragen

Insurimo

Werf 13, 9200 Dendermonde, België

Over Insurimo

Sinds jaren een vaste waarde in het vastgoed-landschap van Dendermonde en omstreken.

Een professionele organisatie, gecombineerd met een persoonlijke en familiale aanpak, garandeert u de beste service en het beste resultaat.

 

U verkoopt uw vastgoed?
Eerlijkheid is een must!
Snelle verkoop aan de beste prijs
Vrijblijvende mondelinge realistische schatting
Publicatie via: min. 8 websites, kranten, regio gebonden weekbladen en SOCIALE MEDIA (Facebook en Twitter)
Wij geven tips om uw woning aantrekkelijker te maken
Ruim klantenbestand van potentiële kopers
Affichering
Publicatie naar grootsteden
Fotosessie van uw woning
Afleggen van bezoeken + begeleiden van kopers
Advies voor de beste lening
Gratis overlijdingsdekking
Wij begeleiden u bij het bekomen van alle nodige verplichtingen die er zijn om uw vastgoed te kunnen verkopen
Organiseren van opendeurdagen
Wisselende publiciteit in onze vernieuwde etalage
Maandelijkse update via mail


Wij helpen u bij bouw - verkoop - verhuur van uw vastgoed.

activiteiten
verkoop / verhuur / verzekeringen

9 beoordelingen over Insurimo

image description

Top makelaar! We hebben enorm veel steun gehad tijdens de verkoop, steeds duidelijke en correcte info gekregen. We konden ook niets te veel vragen, werden altijd verder geholpen zowel telefonisch als per mail vlot bereikbaar. Beloftes die gemaakt werden, zijn ook uitgevoerd. Nog een hele dikke merci aan Tom! Moesten we nog eens een makelaar nodig hebben, weten we jullie zeker te vinden! #Toppers!

image description

Sinds een paar jaar werk ik samen met Insurimo om mijn huis te verhuren. Deze mensen zijn verschrikkelijk behulpzaam en vriendelijk. Zelfs 3 jaar na het ondertekenen van een verhuurcontract staan ze me nog steeds kosteloos bij met raad en daad om me te helpen bij problemen met de huurder. Bellen en sturen mails naar huurder die slecht betaald om hem aan te sporen . Ze nemen al het werk van de verhuurder in handen. Heel tevreden over de werkwijze van deze mensen . Zo een bureau dient voor ons als verhuurder om alle papier en zorgen wat op te vangen en daar doen ze meer dan hun werk in. Top team ( speciale dank @ Johan )

image description

Wordt een extra kost aangerekend voor de opname van de meterstanden. Ongezien in de vastgoedmarkt. Vervolgens willen ze dat je jouw brandverzekering bij hun verzekeringsmakelaar moet afsluiten. Dan moet je nog €150 extra kost betalen voor eventuele bijstand als er een geschil is met je huisbaas. Rondom echte geldwolven!

image description

R D

Via Insurimo reeds enkele woningen verkocht en ze hebben telkens een zeer snelle verkoop kunnen realiseren. Ook al het papierwerk werd steeds zeer correct afgehandeld. Topteam met aan het roer een echte topverkoper! Kortom een echte aanrader!!

image description

Immobiliën kantoor voor verhuur en verkoop

image description

De mensen van insurimmo lopen er de wettelijke kantjes vanaf, ze dwingen u om zaken te ondertekenen die niet wettelijk zijn. Wij zijn naar de huurderdbond gegaan. Wij raden iedereen af om met hen samen te werken.

image description

Tof team! Doe zo voort

image description

Correct, rechtvaardig, eerlijk! Duidelijk verschil met andere makelaar.Doe zo voort Insurimo. Jullie hebben een fantastisch team.

image description

Super leuk team beste service aan betaalbare prijs.