Kensington Immobiliën
Tennisbaanstraat 1, 9000 Gent, BelgiëOver Kensington Immobiliën
Of u nu particulier, investeerder of bouwpromotor bent, Kensington Immobiliën biedt u een integrale en kwalitatieve dienstverlening bij aankoop, verkoop en verhuur. Ontdek zelf hoe een familiaal kantoor met internationale allure ook voor uw vastgoedproject het verschil kan maken.
Kensington Immobiliën in Gent
Vastgoed kopen, verkopen of verhuren? Bij Kensington Immobiliën vertrouwt u op meer dan 30 jaar ervaring. Sinds 1989 zetten wij ons in om de belangen van onze klanten op een correcte, discrete en persoonlijke manier te behartigen. Als familiebedrijf kiezen we bewust voor een proactieve aanpak op maat van particulieren, investeerders en projectontwikkelaars. Uw vastgoed is bij ons in de juiste handen.
Onze aanpak
Bij Kensington geen bandwerk of standaardcontracten, maar wel een persoonlijke begeleiding die begint bij een goed gesprek. We luisteren naar uw wensen, brengen uw ambities in kaart en werken samen aan een strategie die rendeert – vandaag én morgen. Of het nu gaat om een betaalbare woning of exclusief vastgoed, privé of professioneel: wij gaan steeds the extra mile.
Een sterk netwerk
In de voorbije decennia bouwde Kensington een royaal netwerk op van kapitaalkrachtige kopers, verkopers en investeerders. Dit stelt ons in staat om snel en gericht de juiste kandidaten te vinden voor uw pand. Ons handelsmerk? Kwaliteit in elk detail, van de selectie van vastgoed tot onze dienstverlening.
Altijd bereikbaar
Tijd is kostbaar, daarom zijn wij 7 op 7 bereikbaar, ook buiten de kantooruren. Ons team staat klaar voor advies of een persoonlijke afspraak op het moment dat het u past. Bovendien begeleiden wij u even vlot in het Nederlands, Frans of Engels.
Of u nu particulier, investeerder of bouwpromotor bent, Kensington Immobiliën biedt u een integrale en kwalitatieve dienstverlening bij aankoop, verkoop en verhuur. Ontdek zelf hoe een familiaal kantoor met internationale allure ook voor uw vastgoedproject het verschil kan maken.
11 beoordelingen over Kensington Immobiliën
De aankoop van een appartement via de mensen van Kensington werd een aangename 'samenwerking'. Wij handelden vooral met Yves. Bij een bezoek werd niets opgedrongen, er werd vooral getoond. We waren meermaals welkom, ook na ondertekening van de eerste documenten. Iedere vraag werd snel en correct beantwoord (zelfs als het niet helemaal tot zijn takenpakket hoorde), en de papiermolen, zo ook de contacten met de notarissen liepen vlot. Conclusie: je voelt dat deze mensen jarenlange ervaring hebben en hun stiel professioneel uitvoeren.
Geen enkele reactie ontvangen op het invullen van een formulier voor informatie over een huurpand voor familie. Neen, ook niet in de spam. Zelf een standaard mailtje behoort toch tot het minimum aan fatsoen voor dergelijke instelling. Jullie dien ik dus al niet te contacteren ivm nakend verkoop van onroerend goed. EDIT n.a.v. reactie Kensington: vreemd antwoord want zodra je naar een huurpand op de website gaat, krijg je de optie om een formulier in te vullen met je contactgegevens, vraag en voorkeur om gebeld of gemaild te worden . Hierop kwam geen enkele reactie. En dan beweren dat dit formulier niet bestaat
Sinds kort huur ik een supermooi appartement via Kensington. Het is erg snel, vlot en makkelijk verlopen. Carine is mijn contactpersoon, ze is lief, betrokken en begripvol. Bovendien is ze bijna altijd bereikbaar en pakt ze problemen snel aan, wat erg fijn is voor een huurder.
Een heel fijn contact gehad met Carine. Vanaf het eerste aanspreekmoment als huurder tot de opvolging na het ontvangen van de sleutels, was alles perfect en transparant geregeld. Carine beschermde ook mee de belangen van mij als huurder door in overleg te gaan samen met de verhuurder om mankementen vast te pakken op te lossen. Hartelijk dank voor de vlotte service!
Gisteren, tijdens mijn bezoek aan een vastgoedobject, gedroeg de persoon in charge van het Kensington makelaarskantoor zich voortdurend ongeduldig en beledigend in haar communicatie. Ze zei zelfs recht in mijn gezicht: 'Jullie Chinezen maken nooit schoon in de kamers!' Ik voelde me erg beledigd! Ik vraag me af wat voor nog grovere dingen ze achter mijn rug zou kunnen zeggen! Ik wilde die dame echt vragen welke mensen volgens haar in staat zijn om kamers schoon te maken. Alle minderheidsgroepen en niet-blanke rassen zouden dit bedrijf moeten vermijden!

Kensington heeft ons voortreffelijk geholpen bij de beëindiging van het huurcontract van onze huurders. Zij nemen hun verantwoordelijkheid ter dege op bij geschillen omtrent de huurwaarborg en de plichten van de huurder. Nogmaals bedankt voor de vlotte afhandeling!

Wij hebben de laatste jaren meerdere panden gekocht, verkocht en verhuurd via Kensington. Alles verliep steeds uitstekend en correct. Onze volgende verkoop zal zeker opnieuw via hen verlopen.

Wij verkochten ons investeringspand onlangs met Kensington. Perfecte service & professionele begeleiding tijdens het verkoop process. Wij zijn zeer tevreden van de vriendelijke en correcte opvolging. Een aanrader! Johan.

Onlangs kocht ik een appartement dat te koop werd aangeboden via Kensington. Het pand wilde ik echt, de op geld beluste makelaar moest ik er helaas bijnemen. Makelaar wil geen compromis als directe eerste overeenkomst en probeert je op een dreigende manier een toezegging zonder enige opschortende voorwaarden te laten ondertekenen met een voorschot van 10% dit het liefst op hun eigen rekening en dit binnen de twee werkdagen. Makelaar is niet aangesloten bij het CIB en biedt voor een voorschot ook geen ongevallenverzekering aan. Ik kan over het gehele proces niets positief schrijven, de uiteindelijke aankoop was een hoogst ongemakkelijke ervaring. Blijkbaar kan iedereen die immobilïen voor dummies gelezen heeft zomaar voor makelaar spelen. Te vermijden.
